Interieur techniekzaal Van der Valk Eindhoven
Welkom bij 040 Congres & Events

040 Congres & Events – Dé congreslocatie van Zuid-Nederland

040 Congres & Events is het moderne congrescentrum van Van der Valk Hotel Eindhoven, centraal gelegen aan de snelwegen A2, A67 en N2, met gratis parkeergelegenheid. Dankzij 27 multifunctionele zalen, een maximale capaciteit van 2.500 personen en directe aansluiting op hotel- en horecavoorzieningen is dit de ideale locatie voor uw congres, event, training of vergadering.

Alles voor een geslaagd event

Of u nu een vergadering met een klein gezelschap organiseert of een grootschalig congres of bedrijfsevent, bij 040 Congres & Events vindt u alles onder één dak:

  • 27 zalen met daglicht, airco en moderne AV-techniek

  • Capaciteit tot 2.500 personen

  • Flexibele zaalindeling & opstellingen

  • Professionele technische ondersteuning

  • Rolstoeltoegankelijke zalen, liften en mindervalide faciliteiten

  • Gratis WiFi, flipovers, beamers en conference kits

  • Vergaderarrangementen op maat

Onze blikvanger is de imposante 040 zaal (900 m²), voorzien van autolift en deelbare ruimte, perfect voor grootschalige productlanceringen of presentaties.

Culinaire én praktische pluspunten

040 Congres & Events is direct verbonden aan Van der Valk Hotel Eindhoven. Uw gasten kunnen overnachten en gebruikmaken van drie verschillende horecaformules:

  • Bistro Chez Maman (à la carte)

  • Restaurant Het Buffet

  • OZZO Food & Drinks (sushi, cocktails, bites)

Daarnaast is er een mini market aanwezig en zijn er oplaadpunten voor elektrische auto's.

Kwaliteit & duurzaamheid

040 Congres & Events streeft er ieder jaar naar gecertificeerd te worden door YOIN excellent meeting places en het Green Key Gold keurmerk te behalen – een garantie voor kwaliteit, duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen.

Bereikbaarheid

Met directe ligging aan de A2/A67/N2, gratis parkeren en een uitstekende verbinding met Eindhoven Airport (15 min) en Eindhoven Centraal Station (10 min), is onze locatie perfect bereikbaar voor zowel nationale als internationale gasten.

Van der Valk Hotel Eindhoven

Ontdek 040 congres & events