Culinair genieten bij
Hotel Eindhoven
Home > Restaurant & Bar

Restaurant & Bar

 

Op dit moment wordt Restaurant Martinus verbouwd. Tot september bent u van harte welkom in ons tijdelijke pop-up restaurant, waar lokale en internationale gerechten de menukaart sieren, zoals u van ons gewend bent.  
In september 2012 gaan de deuren open van onze 2 moderne restaurants: "Brasserie Martinus" en "Le Buffet".

 

"Brasserie Martinus"

Na jarenlange voorbereiding openen wij met trots in september de deuren van "Brasserie Martinus". Een modern à la carte restaurant met vernieuwde en verrassende gerechten.
Geniet van de specialiteiten van onze chef kok en zijn team. Of u nu kiest voor een heerlijke lunch of diner, de culinaire kaart zal u verrassen!

 

Buffetrestaurant "Le Buffet"

Vanaf september 2012  presenteren wij u dagelijks een ontbijtbuffet, lunchbuffet en dinerbuffet in buffetrestaurant "Le Buffet". Snel, uitgebreid en culinair.

 

OZZO Winebar & Lounge

Als echte wijnkenner, maar ook als liefhebber kunt u genieten van de wijnen, heerlijke gerechten en ongedwongen sfeer.

Of het nu gaat om een gezellig avondje uit met vrienden, een culinaire ontsnapping uit het dagelijks leven of op een sfeervolle manier uw zakelijke relaties onderhouden, alles is mogelijk in onze trendy en moderne winebar en lounge.

Proef de smaak van OZZO, Indulge your senses!

Reserveren?
M || reservations@eindhoven.valk.com
T  || 040 - 2116033

Borrelen in stijl...

De dag afsluiten in stijl? Wij beschikken over diverse borrelarrangementen!

 

Uitgebreid dineren?

Reserveer direct een tafel in ons gezellige restaurant "Martinus" en ervaar de culinaire gerechten van onze menukaart.
Lees meer